پیام تسلیت پیام تسلیت مشترک مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان

تاریخ ارسال : 1403/02/31

پیام تسلیت مشترک مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان

پیام تسلیت مشترک مهندس اسماعیلی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان و حجت الاسلام و المسلمین اروجی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان در پی شهادت رئیس جمهور محترم و همراهانشان

‏﷽

 

منَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

 

 خبر غمبار شهادت سید خدوم و محبوب، رئیس جمهوری مردمی ، خادم الحسین آیت الله دکتر رئیسی و همراهان عزیز ایشان پس از ساعت‌ها بیم و امید و چشم انتظاری، موجی از اندوه و حزن ملی را در دل‌های ملت بزرگ ایران پدید آورد و قلب‌های همه ما را به داغی بزرگ نشاند.

 

 شهیدِ جمهور، آیت الله سید ابراهیم رییسی در زمره مسئولان تراز انقلاب اسلامی بود که در همه سنگرهای مسئولیت عطر خدمت متواضعانه و روحیه جهادی را با خود به ارمغان می‌آورد.

 

 پشتکار و تواضع و دغدغه رفع مشکلات محرومان، سلوک مردمی و حضور بی‌تکلف و صمیمی در بین مردم، اطاعت عملی از ولی امر و مجاهدت برای تحقق آرمان‌های امام ، از بارزترین ویژگی‌های این عالم خدمتگزار نظام اسلامی بود. همه این صفات حسنه، برخاسته از انس او با عبادت و سحر و توسل و ثمره خدمت خالصانه‌اش به آستان حضرت علی‌بن موسی الرضا ع بود که پاداش آن را نیز در شب میلاد آن امام رئوف دریافت کرد و به شهیدان والامقام، رجایی و باهنر پیوست.

 

  

 خدای متعال روح بلند حضرت آیت الله رئیسی، رئیس جمهور محبوب، همراهان شهید ایشان  از جمله حضرت آیت الله آل هاشم امام جمعه عزیز و مردمی تبریز ، دکتر امیرعبداللیهان  وزیر انقلابی امور خارجه و استاندار خدوم آذربایجان شرقی و کلیه پیوستگان به قافله شهدا در این حادثه غمبار را قرین رحمت خویش فرماید و به خانواده های سوگوارشان صبر و به دولت محترم انسجام و توان بیشتر خدمت، و به ملت شریف و آگاه ایران وحدت و همبستگی و قدرت عبور از تنگناه ها و نگرانی ها عنایت فرماید.

 

 آنچه بیش از هر چیز در این رخدادها عیان خواهد شد اوج بصیرت و قدرت و قدردانی آگاهانه ملت بزرگ سلحشور ایران است که در تندباد حادثه‌ها استوارتر و قوی‌تر از همیشه با هدایت‌های الهی امام و رهبر حکیم خود راه رسیدن به قله‌های فتح و پیروزی را خواهند پیمود .

 

 اینجانبان  ، مصیبت جانگداز را به مقام معظم رهبری و ارکان نظام و دولت و مردم تسلیت می گویم. ملت هوشیار ما در مقاطع دشوار و حساس دهه نخست انقلاب نشان داده است که می تواند حوادثی سخت را از این دست با سرمایه توکل به خداوند، اعتماد به نظام، تاب آوری خویش و امید به آینده پشت سر بگذارد.

 

 انشاالله ملت بزرگ ایران مانند همیشه، با حضور آگاهانه و پرشور خود در آئین‌های وداع و تشییع پیکرهای پاک خادمان شهید خود جلوه‌های ماندگار از دلدادگی به آرمان‌های انقلاب و پیوند مردم و مسئولان را خواهند آفرید و با عنایات خاصه حضرت ولی الله الاعظم عجل الله فرجه مسیر پیش رو تا فتح قله‌های تمدن اسلامی را قوی‌تر از همیشه خواهند پیمود.

 

🖋رحمت الله اروجی

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان

 

🖋غلامرضا اسماعیلی 

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان

📅 1403/02/30

 

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┓

🔸اطلاع رسانی بنیاد مسکن اصفهان

ایتا:

🆔 https://eitaa.com/bonmaskanisf

تارنما:

🏠 https://www.bonyadmaskan-isf.ir/

┗━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

                  🍃➿➿➿➿➿➿🍃

                       🔅 روابط عمومی 🔅

                      🔅 شورای فرهنگی 🔅   

                 🔅دفتر نمایندگی ولی فقیه🔅

                    بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

                            استان اصفه

موضوع خبر :
  • پیام
  • تسلیت
  • مشترک
  • مدیرکل
  • بنیاد
  • مسکن
  • انقلاب
اشخاص :
  • رحمت الله اروجی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه - غلامرضا اسماعیلی مدیر کل
حوزه متولی :
  • حوزه ریاست
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟ 1 2 3 4 5 (0)

نظر شما در مورد پیام تسلیت پیام تسلیت مشترک مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان چیست؟

سوال: