تقدیررئیس ستاد اقامه نماز استان ازبنیاد مسکن استان اصفهان

تقدیررئیس ستاد اقامه نماز استان ازبنیاد مسکن استان اصفهان

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان با حضور حجت الاسلام رنجبر- رئیس ستاد اقامه نماز استان و کارشناسان این مجموعه در بنیاد مسکن، از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان بعنوان دستگاه برتر در امر برپایی نماز جماعت و اجرای برنامه های شاخص فرهنگی در استان تقدیر بعمل آمد.

در این جلسه که مهندس خانی-مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان و اعضای ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره حضور داشتند، ابتدا گزارش مبسوطی از عملکرد این ستاد از جمله راه اندازی گروه کتابخانه صوتی، برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع نماز و مهدویت، برگزاری مسابقه اذان گلبانگ محمدی و... توسط مهندس صدر-دبیر ستاد اقامه نماز بنیاد مسکن استان ارائه و در ادامه برندگان مسابقه کتابخوانی من با خدای خودم قهرم از طریق قرعه کشی مشخص گردید.

پایان این جلسه از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان بعنوان دستگاه برتر و شایسته تقدیر در امر برپایی نماز جماعت و اجرای برنامه های شاخص فرهنگی در استان با اهدای لوح هایی به رئیس و دبیر ستاد اقامه نماز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان تقدیر بعمل آمد.نظرات کاربران
ارسال نظر