مراسم بزرگداشت روز زن و تقدیر ازبانوان شاغل در بنیاد مسکن استان

مراسم بزرگداشت روز زن و تقدیر ازبانوان شاغل در بنیاد مسکن استان

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان در چهارمین روز از دهه مبارک فجر و همزمان با سالروز میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها و روز زن، مراسم بزرگداشت روز زن و تجلیل از پرسنل خانم شاغل در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان بصورت متمرکز در شهرستانها از طریق ویدئو کنفرانس با حضور مهندس خانی-مدیرکل، حجت الاسلام عباس آبادی-قائم مقام نماینده ولی فقیه، دکتر نجات-معاون پشتیبانی، در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

حجت الاسلام عباس آبادی-قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان ضمن تبریک دهه مبارک فجر، روز زن و تقدیر از زحمات بانوان و همچنین تشکر از حمایت مهندس خانی و دکتر نجات در برگزاری این مراسم خاطر نشان کرد: از دستاوردهای انقلاب اسلامی، تغییر نگاه به زن و جریان زن بود که منجر به جلوگیری از تجاری سازی کردن زن در جامعه گردید.

ایشان افزود: اوج گیری مقام زن پس از مادر شدن است چرا که بالاترین مقام بعد از خدا و اهل بیت علیهم السلام، بعنوان مربی و بعنوان کسی که سعادت فرد در گرو رضایت و تربیت اوست مادر می باشد و کسی که رعایت حق مادری را نداشته باشد، خیر دنیا و آخرت را ندارد.

حجت الاسلام عباس آبادی در ادامه خاطر نشان کرد: مردان باید نسبت به رعایت حقوق فرزندان و بویژه دختران توجه ویژه ای داشته باشند.

در ابتدای این مراسم مهندس خانی ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز زن، از زحمات پرسنل خانم در حوزه های کار و زندگی تقدیر و تشکر نمود و رشد و پیشرفت جامعه را مرهون زحمات این قشر فرهیخته عنوان نمود.

وی با بیان اینکه تعهد، سلامت رفتار و صداقت کاری از ویژگی های بانوان می باشد اظهار داشت: ویژگی های رفتاری و همچنین توانایی ها و قابلیت های بانوان همواره مورد تایید همگان بوده و این سازمان با نگاه ویژه به این قشر فرهیخته همواره درصدد بهره گیری از توانایی های بالقوه آنها در راستای تحقق اهداف سازمانی بوده است.

در حاشیه این مراسم تعدادی از پرسنل خانم، ضمن تقدیر و تشکر از بابت برگزاری این مراسم، نسبت به ارائه برخی پیشنهادات در راستای حفظ و کرامت زن بیان نمودند.

در این مراسم به رسم یادبود و گرامیداشت مقام زن و روز مادر بصورت همزمان در استان و شهرستانهای اصفهان، لنجان، نجف آباد، دهاقان، تیران و کرون، کاشان و نطنز با اهدای شاخه گلی از بانوان شاغل در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان تقدیر و تجلیل بعمل آمد و به کارمندان مَردِ شاغل و حاضر در ساختمان اداره کل نیز با اهداء شاخه گل به رسم تجلیل و تقدیر از همسرانشان از آنان تقدیر شد .

  در پایان از حضور و پشتیبانی دکتر نجات-معاون پشتیبانی، مهندس کریمی-معاون عمران روستایی، مهندس صادقی-رئیس اداره حراست، دکتر شفیقی-مشاور مدیرکل، مهندس صدر-دبیر ستاد اقامه نماز و مهندس دادخواه-رئیس اداره تدارکات و پشتیبانی، مهندس فقیهی نیا-مدیر بنیادمسکن شهرستان اصفهان، مهندس اسماعیلی- مدیر بنیاد مسکن شهرستان لنجان، مهندس عمادی-مدیر بنیاد مسکن شهرستان نجف آباد، مهندس رضایی-مدیر بنیاد مسکن شهرستان دهاقان، مهندس مرادیان-مدیر بنیادمسکن شهرستان تیران و کرون، مهندس رضازاده-مدیر بنیاد مسکن شهرستان کاشان و  مهندس اورنگی-مدیر بنیادمسکن شهرستان نطنز تقدیر بعمل می آید

 نظرات کاربران
ارسال نظر