پیام تسلیت نماینده ولی فقیه  ورئیس شورای مرکزی  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در پی درگذشت " حضرت آیت الله العظمی شیخ لطف الله صافی گلپایگانی قدس ا... نفسه الزکیه، "

پیام تسلیت  نماینده ولی فقیه  ورئیس شورای مرکزی  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  در پی درگذشت

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان حجت السلام روحانی نژاد - نماینده ولی فقیه  ورئیس شورای مرکزی  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در پی ارتحال ملکوتی فقیه عالیقدر، حضرت آیت الله العظمی شیخ لطف الله صافی گلپایگانی قدس ا... نفسه الزکیه، در پیامی درگذشت این عالم جلیل القدر را تسلیت گفت : در متن این پیام آمده است :

                                                                              « انالله واناالیه راجعون »

« إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَةِ »

ارتحال ملکوتی فقیه عالیقدر، حضرت آیت الله العظمی شیخ لطف الله صافی گلپایگانی قدس ا... نفسه الزکیه، عالمی عامل، پارسا و اندیشمندی بزرگ که عمر با برکتشان را صرف تدریس و پرورش نسلی از عالمان عامل و تحکیم مبانی مکتب اهل بیت (علیهم السلام) کرد و همواره در تمامی بزنگاه‌های حساس کشور، همچون چراغی پرنور، راهنمای مسیر تبعیت و یاری از ولایت مطلقه فقیه بود، موجب تاسف و تاثر فراوان گشت.

بدینوسیله این ضایعه مؤلمه را به محضر مبارک حضرت بقیة ا... الاعظم(عج)، مقام معظم رهبری و مراجع عظام دامت برکاتهم و همه شاگردان، ارادتمندان، مقلدان، بازماندگان و بیت مکرم آن عالم ربانی تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه و علو درجات و برای بازماندگان محترم صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم. خداوند آن مرجع بزرگ را در اعلی علیین با پیامبران و صدیقین و شهدا محشور فرماید.

 

                                                                                                                                       حسین روحانی نژاد

                                                                                                              نماینده ولی‏ فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامینظرات کاربران
ارسال نظر