برگزاری جلسه ارزیابی و نظارت تخصصی پایگاه مقاومت بسیج امام خمینی ( ره )

برگزاری جلسه ارزیابی و نظارت تخصصی پایگاه مقاومت بسیج امام خمینی ( ره )

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان

جلسه ارزیابی و نظارت تخصصی پایگاه مقاومت بسیج امام خمینی ( ره ) بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان تشکیل شد .

 دراین جلسه که با حضور سرگرد محمود فلاح - فرمانده حوزه بسیج ادارات کل شهید رجایی ، حجت السلام صالحیان - مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان ، مهندس صدر - فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام خمینی ( ره ) بنیاد مسکن استان و دیگر اعضای شورای بسیج ادارات تشکیل شد ، در ابتدا مهندس صدر - گزارش مبسوطی از فعالیتهای صورت گرفته درپایگاه بسیج امام خمینی ( ره ) از ابتدای سال جاری تاکنون ارائه نمود ، سپس دیگراعضای شورای پایگاه نیز به بیان گزارشی از حوزه فعالیت خود پرداختند .

 درادامه این جلسه ، حجت الاسلام صالحیان - مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ضمن گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه ( س ) ، روز مادر و مقام شامخ زن و عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه با اشاره به نقش و جایگاه بالا و تأثیرگذار بسیج در پیشبرد اهداف اسلامی در سطح ادارات اظهار داشت :

 مقام معظم رهبری با این کارهای میدانی و تأثیر گذار بسیج موافق است پس باید تمام همت و تلاش خود را در پیشبرد برنامه های بسیج در ادارات انجام دهیم . 

ایشان با اشاره به نقش ویژه و تأثیر گذار بسیج در ادارات به خصوص در برخورد با چالشها و بحرانها افزود :  

باید از این فرصت به وجود آمده استفاده کنیم و با شناسایی نقاط ضعف و قدرت ، در همه امور به جبران آن برآییم و با برنامه های اصولی تمام ادارات را دانشگاه کنیم . شما بسیجیان باید بتوانید ادارات را بصورت یک خانواده منسجم سازماندهی کنید ، باید بدانیم کجای کار ضعف داشته ایم و این را با تشکیل حلقه های صالحین به گونه ای پیاده کنیم که در بطن وجودی یک کارمند قرارگیرد به شکلی که تمام نشستها ، گفتگوها وبیان شبهات همه شکل قانونی به خود بگیرد .  

در پایان این نشست سرگرد فلاح - فرمانده حوزه بسیج ادارات شهید رجایی با اعطاء حکم مسئولیت به هریک از اعضای شوراء بسیج امام خمینی ( ره ) بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان از آنان خواست در پیشبرد هرچه بهتر برنامه های بسیج در سازمان مربوطه بیش از پیش تلاش کنند .

 

 

 

 

 

 

 نظرات کاربران
ارسال نظر