معرفی بیش از 2 هزار واحد مسکن محرومین به بانکها در اصفهان

معرفی بیش از 2 هزار واحد مسکن محرومین به بانکها در اصفهان

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان مهندس قوی بیان-معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان به همراه کارشناس مسئولان آن معاونت به منظور بررسی آخرین وضعیت و مشکلات احتمالی موجود در اجرای تفاهم نامه تامین مسکن محرومین در جلسه ای با حضور مهندس اسماعیلی-مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان لنجان و کارشناسان شعبه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

مهندس اسماعیلی-مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان لنجان در حاشیه این جلسه اظهار داشت: در راستای محرومیت زدایی و تامین مسکن محرومین تعداد ١٠٠ سهمیه به بنیاد مسکن شهرستان لنجان تخصیص داده شده که پس از تشکیل پرونده، تعداد ٩٩ متقاضی به بانک‌های عامل معرفی و تعداد ٣۴ فقره از تسهیلات منجر به انعقاد قرار داد شده است.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان لنجان ضمن تاکید بر ضرورت اجرای ضمانت سفته زنجیره ای از تعامل و همکاری بانک‌های عامل تقدیر و خاطر نشان کرد: در حال حاضر شاهد اجرای فونداسیون و اسکلت ١٠ واحد می باشیم.

غلامرضا اسماعیلی افزود: به هر یک از واحدهای مسکن محرومین طبق تفاهم‌نامه، مبلغ ۵٠٠ میلیون ریال تسهیلات  بانکی با کارمزد ۵درصد و همچنین ٣٠٠ میلیون ریال کمک بلاعوض از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی پرداخت می گردد.

 

 نظرات کاربران
ارسال نظر