تقدیر فرماندار شهرستان آران و بیدگل از مدیر و پرسنل بنیاد مسکن آن شهرستان

تقدیر فرماندار شهرستان آران و بیدگل از مدیر و پرسنل بنیاد مسکن آن شهرستان

فرماندار شهرستان آران و بیدگل به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن و دهه حساب ۱۰۰ امام خمینی(ره) با اهدای لوح تقدیری از خدمات رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان و کارکنان آن اداره تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان

دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با گرامیداشت ۲۱ فروردین سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: توجه به تقویت اقتصاد اشتغال‌زایی و بازآفرینی اقتصاد روستاهای ۱۱ گانه شهرستان آران و بیدگل، می‌تواند علاوه بر حفظ حیات و جریان توسعه شتاب‌زای روستایی، مانع از مهاجرت روستاییان به شهرها شود.

🔹وی نقش دانشگاه‌ها را برای توسعه گردشگری روستاها بسیار تاثیرگذار دانست و افزود: دانشگاه‌ها باید از نزدیک مشکلات روستاییان را بررسی و راهکارهایی را برای رفع مشکلات آنها ارائه دهند و با برنامههای مختلف کارآفرینی، از مهاجرت روستاییان به شهرها جلوگیری کنند.

🔹دکتر بایبوردی افزود: برای توسعه گردشگری روستایی باید سواد گردشگری را تقویت و هویت ملی، اسلامی و بومی و محلی روستاها و روستاییان مورد توجه قرار گیرد.

🔹وی شهرگرایی روستائیان را به‌عنوان مانع دیگر توسعه روستاها نام برد و افزود: خوشبختانه روستاهای شهرستان آران و بیدگل از نظر پویایی و سکونت در روستاهای خود در کشور سرآمدند.

🔹دکتر بایبوردی به عدم برنامه‌ریزی جدی و هدفمند برای تقویت «اقتصاد روستا» و بهبود کیفیت زندگی، اشتغال‌زایی و درآمدزایی روستائیان اشاره کرد و گفت: دستگاه‌های اجرایی شهرستان آران و بیدگل باید برای «توسعه متوازن روستایی» برنامه‌ریزی کنند.

🔹وی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را از جمله دستگاه‌های پیشرو در افزایش تولید مسکن از یکطرف و فعال در کنار سایر دستگاه‌های عضو مدیریت بحران در زمان وقوع حوادث غیرمترقبه و بلایای طبیعی در مناطق روستایی از طرف دیگر نام برد و افزود: بنیاد مسکن شهرستان آران و بیدگل در احداث مسکن‌های روستایی و شهری و با مقاوم سازی آن از بروز خسارات احتمالی در وقوع سیل و زلزله پیشگیری می‌کند.

🔹فرماندار شهرستان آران و بیدگل به مأموریت‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان اشاره کرد و گفت: از جمله ماموریت‌های بنیاد مسکن نظارت دقیق در شناسایی حریم روستاها و نقش آن در ساخت و سازهای روستایی است.

✍فرماندار شهرستان آران و بیدگل به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن و دهه حساب ۱۰۰ امام خمینی(ره) با اهدای لوح تقدیری از خدمات رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان و کارکنان آن اداره تقدیر کرد.نظرات کاربران
ارسال نظر