دیدار مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان با امام جمعه شاهین شهر

دیدار مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان با امام جمعه شاهین شهر

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان

با عنایت به فرارسیدن ایام دهه حساب ١٠٠امام(ره) و لزوم انعکاس فعالیت‌ها و عملکردها، مهندس خانی-مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان با حجت الاسلام هاشمی-امام جمعه شاهین شهر دیدار و گفتگو داشت.

مهندس خانی-مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان ضمن تبریک ایام دهه حساب ١٠٠امام(ره)، گزارش مبسوطی از عملکرد و فعالیت های چهل و دو ساله بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان بیان نمودند.

مهندس خانی با اشاره به نامگذاری سال ١۴٠٠ از جانب مقام معظم رهبری تحت عنوان سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها اظهار داشت: عمل به شعار سال با نصب بنر و درج شعار در مکاتبات اداری محقق نمی شود و لزوم تحقق شعار سال، آمدن در میدان عمل با هدف تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها می باشد.

حجت الاسلام هاشمی-امام جمعه شاهین شهر با اشاره به کارنامه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، از خدمات این نهاد مقدس تقدیر بعمل آورد.

امام جمعه شاهین شهر باعنایت به مشکلات اقتصادی و معیشت موجود در جامعه و لزوم مردم داری اشاره و افزود: یکی از مهم ترین کارها، اغنا کردن مردم و تکریم ارباب رجوع می باشد و بعضا اکثر مشکلات با برخورد اخلاقی مناسب مرتفع و یا کاهش می یابد.

حجت الاسلام هاشمی خاطر نشان کرد: عدم حفظ و صیانت حقوق ارباب رجوع، موجب نارضایتی ایشان از دستگاه و البته از نظام می شود که از وجوب واجبات، ایجاد رضایتمندی در جامعه می باشد که خود موجب آرامش روحی حضرت امام(ره) و شهدای گرانقدر است.

در این دیدار حجت الاسلام عباس آبادی-قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، دکتر نجات-معاون پشتیبانی بنیادمسکن استان و مهندس شریفی-مدیر بنیاد مسکن شهرستان شاهین شهر و میمه، دکتر شفیقی-مشاور مدیرکل و مهندس صدر-مدیر حساب ١٠٠ امام(ره) حضور داشتند.نظرات کاربران
ارسال نظر