معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان

معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان

طی حکمی از سوی حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد نماینده ولی فقیه و رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا صالحیان بعنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان منصوب و در مراسمی معارفه شد

دراین مراسم که با حضور مدیرکل،معاونین،روسای ادارات و مدیران شعب بنیاد مسکن استان، مدیران عامل شرکت‌های تابعه و جمعی از پرسنل و در سالن جلسات اداره کل تشکیل گردید ، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا صالحیان بعنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان منصوب گردید ، در این مراسم مهندس خانی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی به حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد و عرض تبریک انتصاب حجت الاسلام صالحیان بعنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان به ارائه گزارش مبسوطی از آمار و عملکرد بنیاد مسکن استان در سال جاری پرداختند.

در ادامه نیز حجت السلام روحانی نژاد نماینده ولی فقیه و رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه ( س ) و نیز تشکر و قدردانی از برنامه استقبال مسئولین بنیاد مسکن استان و زحمات مهندس خانی در انجام حضور ایشان در این نهاد اظهار داشت : بنیاد مسکن توانسته است در توام بخشیدن به توصیه های مقام معظم رهبری در امر ساخت و ساز مسکن و توجه به معنویات در پیشبرد اهداف خوب عمل کند . بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ده‌ها ماموریت در کل کشور انجام می‌دهد و رهبر معظم انقلاب نیز بر دو رسالت این بنیاد یعنی ساخت مسکن محرومین و بازسازی ویرانی‌ها تاکید دارد که بنیاد مسکن اصفهان در پیشبرد این رسالت و توصیه های مقام معظم رهبری دراین راستا به درستی از پس انجام این رسالت برآمده است.

ایشان در خصوص وظیفه سنگین بنیاد مسکن در امر خانه سازی تاکید کرد و گفت : تلاش می‌شود با همراهی گروه‌های جهادی در راستای رسالت بنیاد مسکن به طور شایسته‌تری در امر خانه سازی پیش برویم و این امر در بنیاد مسکن استان اصفهان به خوبی صورت گرفته است. در زمینه مسکن محرومین بنیاد مسکن اصفهان جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی طرح محرومیت زدایی بسیار خوبی انجام داده است. ایشان با خاطر نشان کردن اینکه بزرگترین سرمایه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منابع انسانی بنیاد مسکن است بیان داشت : بزرگترین سرمایه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، منابع انسانی بنیاد مسکن است. در صیانت این مجموعه مدیران باید نهایت سعی و کوشش خود را داشته باشند. روحانی‌نژاد ادامه داد: باتوجه به اینکه در بنیاد مسکن به ویژه استان صفهان نیروهای جوان و تحصیل‌ کرده ، با پتانسیل بالا وجود دارد ، ان‌‌شاالله این استان مشکلات و محرومیت‌هایی که ممکن است در ایجاد سرپناه دراین استان وجود داشته باشد را مرتفع  کند .

وی با اشاره به حساب ۱۰۰ امام(ره) که از واژگان انقلاب اسلامی است، گفت: مردم باید با حساب ۱۰۰ حضرت امام راحل آشنا شوند. سست‌ترین خانه‌ها در حاشیه شهرها ساخته می‌شوند و بنیاد مسکن می‌تواند بافت‌های فرسوده و حاشیه شهرها را سامان دهد .

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور عنوان کرد: مشکلات مسکن و محرومین باید در کوتاهترین زمان ممکن در کشور رفع شود و دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان باید ظرفیت‌های مختلف را در استان احصاء و در مسیر معرفی هرچه بیشتر اقدامات بنیاد مسکن و حساب ۱۰۰ امام راحل تلاش کند.

درادامه نیز حجت السلام صالحیان ضمن تشکر و قدردانی از حجت السلام روحانی نژاد در امر سپردن این مسئولیت سنگین به ایشان و خدمت در این نهاد انقلابی و نیز تشکر از مهندس خانی - مدیر کل بنیاد مسکن استان و حاضرین در این مراسم با اشاره به گرامیداشت حماسه بزرگ 9 دی به بیان نکاتی در مورد اصولی که باعث موفقیت یک مدیر می شود پرداخت و اظهار داشت :

مابرای اینکه بتوانیم در امر مدیریت به موفقیت دست یابیم اصولی را طبق احادیث بسیاری که دراین زمینه بیان شده باید رعایت کنیم ، که اولین و مهمترین این اصول دینداری است و اصولی دیگر همچون ، استفاده از فرصت های نیک ، تلاش و کوشش ، داشتن همت ، مشورت کردن ، نظم و برنامه ریزی ، و نیزعمل به مکتب سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی در مراتب بعدی قرار می گیرند

در پایان حکم انتصاب حجت‌السلام صالحیان به‌عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان ، قرائت شد.نظرات کاربران
ارسال نظر