دیدار با رئیس بازسازی عتبات عالیات

دیدار با رئیس بازسازی عتبات عالیات

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان

  جعفر عسکری رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اصفهان و جمعی از مسئولان این ستاد با مهندس خانی-مدیر کل بنیادمسکن استان دیدار و گفتگو داشت.

جعفر عسکری رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اصفهان در این دیدار اظهارداشت: ستاد بازسازی عتبات عالیات یادگار ماندگار سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی است که ایشان موسس و بنیانگذار این ستاد و مواکب اربعین حسینی(علیه السلام) می باشد .

وی ادامه داد : ستاد بازسازی عتبات عالیات تاکنون کارهای ارزشمندی انجام داده است از جمله همکاری و مشارکت در تکمیل و ساخت۴ پروژه مهم شامل: صحن حضرت زینب سلام الله علیها در کربلای معلی و یکی از صحن ها در کاظمین و صحن سلمان فارسی و ساخت ضریح که در راستای خدمت به اهل بیت علهم اسلام می باشد و مردم استان اصفهان با اهداء نذورات و اعزام کاروان های تخصصی تبرعی در این پروژه ها نقش بسیار ارزشمندی داشتند. جعفر عسکری با بیان اینکه طرح های مهمی در ستاد بازسازی عتبات عالیات داریم ، افزود : یکی از این طرح‌ها اشتراک خیرین است که علاقه مندان می توانند ثبت نام نمایند و عضو این طرح شوند و ماهیانه هر مبلغی که در توان دارند به حساب عتبات عالیات جهت هزینه در حرم های مطهر (علیهم السلام) واریز کنند. در این جلسه که حجت الاسلام والمسلمین صالحیان-مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان نیز حضور داشتند، ضمن تاکید بر تعامل و همکاری بیشتر بنیادمسکن با ستاد بازسازی عتبات عالیات، در رابطه با انجام برخی پروژه ها بصورت مشارکتی در سطح استان و تکمیل ستاد اسکان زائرین اربعین حسینی در مرز شلمچه، بحث و تبادل نظر گردید.نظرات کاربران
ارسال نظر