بررسی آخرین وضعیت اجرای تفاهم نامه تامین مسکن محرومین

بررسی آخرین وضعیت  اجرای تفاهم نامه تامین مسکن محرومین

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان
مهندس قوی بیان-معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان به همراه کارشناس مسئولان آن معاونت به منظور بررسی آخرین وضعیت و مشکلات احتمالی موجود در اجرای تفاهم نامه تامین مسکن محرومین در جلسه ای با حضور مهندس اسماعیلی-مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان لنجان و کارشناسان شعبه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مهندس اسماعیلی-مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان لنجان در حاشیه این جلسه اظهار داشت: در راستای محرومیت زدایی و تامین مسکن محرومین تعداد ١٠٠ سهمیه به بنیاد مسکن شهرستان لنجان تخصیص داده شده که پس از تشکیل پرونده، تعداد ٩٩ متقاضی به بانک‌های عامل معرفی و تعداد ٣۴ فقره از تسهیلات منجر به انعقاد قرار داد شده است.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان لنجان ضمن تاکید بر ضرورت اجرای ضمانت سفته زنجیره ای از تعامل و همکاری بانک‌های عامل تقدیر و خاطر نشان کرد: در حال حاضر شاهد اجرای فونداسیون و اسکلت ١٠ واحد می باشیم.

غلامرضا اسماعیلی افزود: به هر یک از واحدهای مسکن محرومین طبق تفاهم‌نامه، مبلغ ۵٠٠ میلیون ریال تسهیلات  بانکی با کارمزد ۵درصد و همچنین ٣٠٠ میلیون ریال کمک بلاعوض از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی پرداخت می گردد.

 نظرات کاربران
ارسال نظر