معرفی بیش از 2 هزار واحد مسکن محرومین به بانکها در اصفهان

معرفی بیش از 2 هزار واحد مسکن محرومین به بانکها در اصفهان

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان غلامحسین خانی در خصوص وضعیت ساخت مسکن محرومان استان اصفهان گفت: در تیرماه سال ۹۹ تفاهم‌نامه‌ای بین سازمان برنامه و بودجه، استانداری و بنیاد مسکن و منعقد شد که براساس آن مقرر گردید ۳ هزار واحد مسکونی در قالب تفاهم‌نامه تأمین مسکن محرومان توسط بنیاد مسکن ساخته شود.

مدیرکل بنیاد مسکن اصفهان گفت: در قالب این تفاهم‌نامه سازمان برنامه و بودجه برای هر خانوار ۳۰ میلیون تومان کمک بلاعوض و بنیاد مسکن برای هر خانواده ۵۰ میلیون تومان تسهیلات در نظر خواهد گرفت.

وی افزود: تعداد واحد‌های ارزیابی و شناسایی شده در استان تا تاریخ اول آذر ۹۹ بالغ بر ۴ هزار و ۱۲ واحد بوده و در حال حاضر سهمیه درنظر گرفته شده برای استان ۳ هزار واحد مسکونی است.

خانی در توضیح جزئیات تشکیل پرونده متقاضیان گفت: تاکنون پرونده ۲ هزار و ۶۴۲ واحد تشکیل شده است و از این تعداد ۲ هزار و ۲۱۲ واحد به بانک‌های عامل معرفی شدند.

 مدیرکل بنیاد مسکن اصفهان گفت: از میان واحد‌های معرفی شده به بانک حدود ۸۳۰ قرارداد با بانک‌ها منعقد گردیده است.

وی با بیان جزئیات ساخت واحد‌های مسکن محرومان به پی کنی ۸۰۵ واحد اشاره کرد و گفت: تاکنون اجرای فوندانسیون ۶۸۴ انجام شده که از این تعداد ۲۹۸ واحد در مرحله اجرای ستون و ۲۰۸ واحد به مرحله اجرای سقف رسیده است.

خانی در زمینه رقم بلاعوض پرداختی به واجدین شرایط گفت: تا اول آذر ۹۹ بالغ بر ۵۵ هزار و ۲۳۵ میلیون ریال تسهیلات بلاعوض پرداخت شده استنظرات کاربران
ارسال نظر