دیدارصمیمی مسئول دفتر نماینده ولی فقیه با مدیر و پرسنل بنیاد مسکن خمینی شهر

دیدارصمیمی مسئول دفتر نماینده ولی فقیه با مدیر و پرسنل بنیاد مسکن خمینی شهر

به گزارش مسئول روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان  

حضرت حجت الاسلام والمسلمین محسن عباس آبادی- مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان باتفاق دکتر شفیقی-مشاور مدیرکل در امور شهرستان ها و  با حضور مهندس صادقی-مدیر بنیاد مسکن شهرستان و پرسنل شعبه در راستای تبیین اهداف و فعالیتهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در نشستی صمیمی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین عباس آبادی علاوه بر بررسی وضعیت عملکرد بنیاد مسکن شهرستان درحوزه های مختلف کاری و ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای انجام شده توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به لزوم ارائه گزارش فعالیتها از طرق مختلف برای مردم و سایرین از روند خدمات رسانی در روستاها و همچنین خدمات رسانی بیش از پیش به قشر محروم جامعه و رفع مشکلات آنها تاکید داشت.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از نهادهایی است که هنوز روحیه ی جهادی در آن حفظ شده است و به معنای واقعی کلمه، نهاد مقدسی می باشد.

حجت الاسلام و المسلمین عباس آبادی با اشاره به فعالیت های گمنام بنیاد مسکن در سطح روستاها افزود: توصیه ی من به شما، قدر دانستن نعمت خدمت در بنیاد مسکن و گره گشایی از امورات مردم می باشد.

عباس آبادی به نقش و اهمیت خانواده در کنار فعالیت‌های کاری اشاره و اظهار داشت: همچنین در این راستا به کسب بیشتر مهارت های زندگی و حفظ  بیشتر نهاد خانواده در کنار خدمت صادقانه به مردم نیز توصیه موکد می گردد.

دکتر شفیقی-مشاور مدیرکل بنیادمسکن استان نیز با اخذ نظرات و مشکلات کارکنان در زمینه های شغلی و  تلاش در جهت رفع آن ها تا حد امکان بحث و تبادل نظر داشت.

در ابتدای این نشست، مهندس صادقی-مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خمینی شهر گزارش مبسوطی از فعالیت های این بنیاد در حوزه های مسکن روستایی، صدور اسناد مالکیت شهری و روستایی، طرح اقدام ملی مسکن و پروژه های مسکونی در حال اجرا ارائه نمود.

در پایان هر یک از پرسنل شهرستان معرفی و مطالبی را مطرح نمودنظرات کاربران
ارسال نظر