جلسه بررسی میزان خسارات ناشی از بارندگی و سیلاب در شهرستان اردستان

جلسه بررسی میزان خسارات ناشی از بارندگی و سیلاب در شهرستان اردستان

جلسه ی فوق العاده پیرامون بررسی میزان خسارات ناشی از بارندگی وسیلاب ۶ مرداد ماه در شهرستان اردستان، در محل ساختمان بهزیستی روستای سیل زده نهوج برگزار گردید.

جلسه ی فوق العاده پیرامون بررسی میزان خسارات ناشی از بارندگی وسیلاب ۶ مرداد ماه در شهرستان اردستان، با حضور حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی نژاد-نماینده مردم شریف شهرستان اردستان، مهندس شیشه فروش-مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری اصفهان، مهندس مرادمند-رئیس جهاد کشاورزی استان، مهندس خانی-مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مهندس دادخواه-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای، مهندس احمدی طبا-فرماندار شهرستان اردستان و جمعی از مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش برزاوند در محل ساختمان بهزیستی روستای سیل زده نهوج برگزار گردید.

در این جلسه در ابتدا هر یک از دهیاران و یا اعضای شورای اسلامی روستاهای نهوج، خیرآباد، قهساره، دیزیچه، سناباد، مارچوبه، عشیره، ماربین، کهنگ و.. نسبت به بیان گزارش اجمالی از خساران ناشی از سیل اقدام و در ادامه هر یک از مدیران دستگاه های اجرایی بصورت تخصصی مطالبی را ارائه نمودند.

در ادامه هر یک از مدیران کل جهاد کشاورزی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، راهداری و حمل و نقل جاده ای گزارش مبسوطی از میزان خسارات در کل استان و بویژه در شهرستان اردستان را ارائه نمودند.

در پایان حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی نژاد-نماینده مردم شریف شهرستان اردستان در مجلس شورای اسلامی باتفاق مهندس احمدی طبا-فرماندار شهرستان، ضمن تقدیر از حضور به موقع و اقدام جهادی نیروهای ستاد بحران استان و شهرستان در هدایت سیلاب و کاهش آسیب‌های احتمالی، خواستار پیگیری جدی دستگاه های اجرایی جهت تامین اعتبارات و همچنین اقدامات اجرایی لازم تا قبل از تامین اعتبارات گردیدند.نظرات کاربران
ارسال نظر