پایان ساخت سه هزار واحد مسکن محرومان تا پایان تیر امسال

پایان ساخت سه هزار واحد مسکن محرومان تا پایان تیر امسال

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان

بمناسبت فرارسیدن دهه حساب ١٠٠امام(ره) و چهل و دومین سالگرد افتتاح حساب شماره ١٠٠ و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

مهندس خانی –مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت : سه هزار واحد مسکن محرومان تا پایان تیر در استان به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان در اردستان با بیان اینکه ۸۹ هزار واحد مسکن روستایی با پرداخت تسهیلات کم بهره تا به حال در استان اصفهان مقاوم‌سازی شده است افزود: پارسال ۹ هزار واحد مقاوم سازی شده است و امسال هم مقاوم سازی ۱۰ هزار واحد مسکن روستایی در برنامه قرار دارد.

غلامحسین خانی با بیان اینکه ساخت سه هزار واحد مسکن محرومان در شهر و روستا‌های استان اصفهان بر عهده بنیاد مسکن است که پس از اعلام فراخوان، ۱۱ هزار نفر متقاضی ثبت نام کردند که از این تعداد برای سه هزار نفر پروانه ساخت صادر شده است گفت: ساخت این واحد‌های مسکونی با استفاده از تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی ارزان قیمت و ۳۰ میلیون تومان به صورت بلاعوض اجرا می‌شود و تا پایان تیر امسال تحویل متقاضیان می‌شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه ۹۳۵ روستای بالای ۲۰ خانوار استان دارای طرح هادی هستند و در ۷۳۵ روستا اجرا شده است گفت: ۳۱ میلیارد تومان قیر رایگان در اختیار بنیاد مسکن است که قرارداد اجرای طرح‌ها با پیمانکاران در حال انعقاد است و تا پایان خرداد به پایان می‌رسد.

خانی با بیان اینکه تاکنون برای ۲۳۶ هزار واحد مسکونی در روستا‌ها و شهر‌های زیر ۲۵ هزار نفر سند صادر شده است افزود: سند دار کردن ۱۱ هزار واحد در دستور کار است.نظرات کاربران
ارسال نظر