انعقاد قرارداد ٧٠ درصد تسهیلات مسکن محرومین

انعقاد قرارداد ٧٠ درصد تسهیلات مسکن محرومین

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان
در راستای اجرای تفاهم‌نامه تامین مسکن محرومین ، مهندس احمدی-کارشناس دفتر مرکزی باتفاق مهندس چنگیزی-کارشناس مسئول نظارت و ارزیابی معاونت بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان و مهندس دهاقین-کارشناس بنیادمسکن شهرستان از روند پیشرفت عملیات اجرایی واحدهای مسکن محرومین روستایی در شهرستان فلاورجان بازدید بعمل آورد.

 

مهندس بلدی-مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان فلاورجان با اشاره به بازدید انجام شده اظهار داشت: در راستای محرومیت زدایی و تامین مسکن محرومین تعداد ١٧٠ سهمیه به بنیاد مسکن شهرستان فلاورجان تخصیص داده شده که پس از تشکیل پرونده، متقاضیان به بانک‌های عامل معرفی و تعداد ١٢۵ فقره از تسهیلات با همکاری بانک‌های عامل منجر به انعقاد قرار داد شده است.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان فلاورجان ضمن تقدیر از تعامل و همکاری خوب بانک‌های عامل شهرستان در اجرای ضمانت سفته زنجیره ای خاطر نشان کرد: با توجه به انعقاد قرارداد بیش از ٧٠ درصد از تسهیلات اعطایی به متقاضیان، شاهد اجرای فونداسیون ٧٠ واحد، اسکلت ۴٩ واحد و اجرای سقف ٢١ واحد می باشیم.

تیمور بلدی افزود: به هر یک از واحدهای مسکن محرومین طبق تفاهم‌نامه، مبلغ ۵٠٠ میلیون ریال تسهیلات  بانکی با کارمزد ۵درصد و همچنین ٣٠٠ میلیون ریال کمک بلاعوض از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی پرداخت می گردد.نظرات کاربران
ارسال نظر