آران و بیدگل-نشست صمیمی حجت الاسلام عباس آبادی با مدیر و پرسنل بنیادمسکن

 آران و بیدگل-نشست صمیمی حجت الاسلام عباس آبادی با مدیر و پرسنل بنیادمسکن

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان حجت الاسلام و المسلمین عباس آبادی قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان با امام جماعت،مدیرو پرسنل بنیاد مسکن شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کرد .

دراین دیدار حجت الاسلام و المسلمین عباس آبادی با اشاره به عبارت "دنیا مزرعه و محل گذر است" ضمن تشکر و خداقوت به پرسنل حاضر و غائب اظهار داشت: در حال حاضر در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فضای مناسبی جهت ذخیره کردن توشه ی سفر آخرت مهیا شده و باید بهترین استفاده برده شود که خدمت به ارباب رجوع یا خوشروئی در پاسخگویی خود موجب اثرات دنیوی و اخروی می باشد.

حجت الاسلام و المسلمین عباس آبادی ضمن تکریم خانواده و لزوم ایجاد فضایی آرام بخش در خانواده ها خاطر نشان کرد: شیاطین انس و جان به هر نحو ممکن برای از بین بردن کانون خانواده در تلاش هستند و در جنگ فرهنگی امروز، نوک پیکان کانون گرم خانواده ها می باشد، که ضروری است در حفظ و حراست آن تلاش و کوشش بالایی داشته باشیم.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان افزود: پاسخ خوبیها و رفتارهای منصفانه شما چه با خانواده و چه در رابطه با ارباب رجوع، در آیه ی و یرزقه من حیث و لا یحتسب و... خلاصه شده است و از جایی که به فکرمان نمی رسد، خیرات و برکات برای ما از طرف خداوند متعال جاری و ساری شده  و متذکر می شود که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یک نهاد می باشد که نهاد یعنی جهادی بودن، یعنی هر کسی هر کاری که می‌تواند انجام بدهد.

آیه شماره ٣ سوره مبارک طلاق:

وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ ۚ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ ۚ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ ۚ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا(٣)

ترجمه

 و او را از جایى که گمان ندارد روزى مى دهد و هر کس بر خدا توکل کند، او برایش کافی است. همانا خداوند کار خود را محقق مى‏ سازد. همانا خداوند براى هر چیز اندازه‏اى قرار داده است.

در ادامه مهندس سیدعلی قدرتیان-مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان آران و بیدگل ضمن خیر مقدم گویی و معرفی پرسنل شعبه گزارش مبسوطی از عملکرد بنیادمسکن شهرستان ارائه و افزود: اجرای طرح های هادی روستایی در ١١ روستای شهرستان حداقل در یک فاز با پیشرفت فیزیکی ۵٠ درصد می باشد و در رابطه با اجرای قوانین صدور اسناد مالکیت تاکنون ٨٠ درصد از اسناد مالکیت با کمک اداره ثبت اسناد و املاک صادر و تحویل متقاضیان شده است.

قدرتیان افزود: در رابطه با بازسازی و تعمیرات واحدهای مسکن روستایی معادل ۵٠ میلیارد ریال طی سال‌های ٩٧ و ٩٨ پرداخت شده و از سال ٨۴ تاکنون با استفاده از حدود ١٧٠ میلیاردریال تسهیلات مسکن روستایی نسبت به مقاوم سازی واحدهای مسکن روستایی شهرستان با کمک بانک‌های عامل اقدام شده است.نظرات کاربران
ارسال نظر