بازديد هاتعداد بازديد كننده ها
بازديد امروز413
بازديد ديروز1256

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

98/05/15

اجرای پایلوت گزارش مسئولیت اجتماعی پایدار در اصفهان


به گزارش روابط عمومي بنيادمسكن انقلاب اسلامي استان اصفهان مهندس نجات - معاون پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان درخصوص اجراي پايلوت گزارش مسئوليت اجتماعي پايدار گفت: در کشورهای اروپایی تمامی شرکت ها و نهادها به غیر از گزارش صورت مالی ‏‏،اقداماتی که در راستای مسئولیت اجتماعی و پایداری انجام می دهند را منتشر کند

 

مهندس نجات - معاون پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان درخصوص اجراي پايلوت گزارش مسئوليت اجتماعي پايدار گفت: در کشورهای اروپایی تمامی شرکت ها و نهادها به غیر از گزارش صورت مالی ، اقداماتی که در راستای مسئولیت اجتماعی و پایداری انجام می دهند را منتشر کند که بنیاد مسکن اصفهان با اخذ مجوز از دفتر مرکزی بنیاد به شکل پایلوت در کشور از چند ماه گذشته اقدام به این کار کرده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان، پیمان نجات در این ارتباط اظهار داشت:  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان از چند ماه گذشته اقداماتی که در جهت حفظ محیط زیست، اقداماتی که در حوزه سیل و زلزله انجام گرفته، آب الوده، برابری حقوق زن و مرد در محیط کار  انجام گرفته است.

وی ادامه داد: اقداماتی که در خصوص کاهش  مصرف انرژی صورت گرفته، انطباق های زیست محیطی، فرصت برابر برای اشتغال و کودکان کار و غیره تماما از شاخص های مسئولیت های اجتماعی است که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی روی این شاخص ها اقداماتی انجام داده و به شکل کاملا شفاف آنها را مستند ارائه می کند.

معاون پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان اعلام کرد: هر ساله تنها اکتفا به گزارش مسئولیت می کردیم اما امسال  دیدیم مسئولیت های اجتماعی بنیاد را نیز مستند ارائه کنیم که این اقدام در نوع خود بی نظیر بود ومقرر شده  چند ماه آتی خروجی نتایج آن را به شکل کشوری اجرایی کنیم.

وی از ایجاد بستر مناسب برای انجام ورزش همگانی کارکنان خبر داد و گفت: مجموعه ورزشی در اختیار همکاران قرار دارد و سالن وزمین چمن و سالن بدن سازی و میز پینگ پونگ و کوه پیمایی ها و و پیاده روی ها را برای کارمندان بنیاد مسکن بر اساس تقویم ورزشی بنیاد اجرایی شد.

نجات به قهرمانی و نایب قهرمانی تیم فوتسال ونایب قهرمانی تیم والیبال بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان اشاره کرد و گفت: ارائه خدمات رفاهی به کارکنان از جمله بیمه تکمیلی و اعزام به سفرهای زیارتی وسیاحتی  برگزاری جشن های سالانه از دیگر اقداماتی است که برای نیروی بنیاد مسکن در استان اصفهان صورت گرفته است.

وی از برنامه تخصیص  مسکن و ساخت مسکن در بهارستان و افجد شهر ابریشم برای کارکنان بنیاد مسکن خبر داد و گفت: سال گذشته 60 مورد وام کارگشایی به مبلغ تا سقف 40 میلیون تومان به کارمندان بنیاد اعطا شده است.

معاون پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان از اعطای کارت ارزیابی متوازن در بنیاد مسکن خبر داد و گفت: همچنین دوره های آموزشی ویژه کارمندان حداقل 40 ساعت در نظر گرفته شده است .

وی بیان داشت: تمامی موفقیت حوزه پشتیبانی را منوط به زحمات زیر مجموعه های این حوزه یعنی حوزه مالی، اداری، فناوری و تدارکات و پشتیبانی می دانیم.

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
نماينده ولي فقيه روابط عمومي شركتهاي تابعه شهرستانها معاونتها معرفي بنياد اخبار

 

                        

Copyright (c) 1398/09/22 www.bonyadmaskan-isf.ir
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا