بازديد هاتعداد بازديد كننده ها
بازديد امروز455
بازديد ديروز1256

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

98/04/29

مالکان واحدهای خسارت‌دیده از سیل و تگرگ سال گذشته ۶۵ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند.


بهروز ستاری – مدیر بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان کاشان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری ایمنا اظهارداشت : بر اثر وقوع حوادث پیش‌بینی نشده درسال گذشته ۳۷2 پرونده تعمیری در این اداره تشکیل و ارزیابی مربوط به آن‌ها انجام شده است .


بهروز ستاری
مدیر بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان کاشان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با بیان اینکه بر اثر وقوع حوادث پیش‌بینی نشده سال گذشته ۳۷۲ پرونده تعمیری در این اداره تشکیل و ارزیابی مربوط به آن‌ها انجام شد، اظهار کرد: ۲۶ واحد احداثی از این تعداد تخریب کامل شده بود که با همکاری هفت بانک عامل ۶۵ میلیارد ریال تسهیلات به مالکان آن‌ها پرداخت شد.

وی با اشاره به خسارت سیل و تگرگ فروردین امسال، عنوان کرد: ۱۱۷ مرحله بازرسی در رابطه با پرونده‌های این خسارات انجام و پرونده ۹ واحد از ۱۵ واحد کاملا تخریب شده به بانک عامل معرفی شد.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کاشان از تهیه و تدوین طرح‌های هادی ۶۰ روستای با جمعیت بیش از ۲۰ خانوار این شهرستان خبر داد و خاطرنشان کرد: در سال ۹۷ با اختصاص اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال بیش از ۷۰ هزار مترمربع از معابر و کوچه‌های روستاهای شهرستان از محل سهمیه قیر رایگان با مشارکت دهیاری و مردم آسفالت شد.

ستاری از صدور ۱۰ هزار جلد سند مالکیت اراضی و واحدهای مسکونی روستاها و شهرهای کمتر از ۲۵ هزار نفر این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: در سال گذشته ۷۰۰ پرونده در سه حوزه کاشان، قمصر و جوشقان قالی تشکیل و در نهایت ۳۳۸ جلد سند صادر شد.

وی با بیان اینکه در سه ماهه نخست امسال از یکصد پرونده تقاضای اسناد مالکیت، سند ۵۸ واحد صادر شده است، یادآور شد: این طرح محدودیت ندارد و برای همه شهرهای کمتر از هزار نفر اجرا می شود.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کاشان با بیان اینکه میزان تسهیلات بهسازی هر واحد مسکونی روستایی در سال جاری ۴۰۰ میلیون است، اظهار کرد: سال گذشته به ۴۰ متقاضی دریافت این تسهیلات، مبلغ ۱۰ میلیارد ریال پرداخت شد.

ستاری از پایان مراحل ساخت ساختمان اداری بنیاد مسکن این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: قرار است ساختمان جدید در سه طبقه و با زیربنای یک‌هزار و ۲۸۰ مترمربع به بهره‌برداری برسد.

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
نماينده ولي فقيه روابط عمومي شركتهاي تابعه شهرستانها معاونتها معرفي بنياد اخبار

 

                        

Copyright (c) 1398/09/22 www.bonyadmaskan-isf.ir
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا