بازديد هاتعداد بازديد كننده ها
بازديد امروز161
بازديد ديروز732

 

 

 

 

 

 

        

 

      

 

     

لینک کانال ارتباطی در پیام رسان داخلی سروش

 

 

 

 

 

 

 

98/02/21

حدود ۷۵ درصد از واحدهای مسکونی روستایی شهرستان بوئین و میاندشت فرسوده و غیرمقاوم است


به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان علی اصغری – مدیر بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان بوئین میاندشت درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری ایمنا اظهار کرد :حدود ۷۵ درصد از واحدهای مسکونی روستایی در این شهرستان فرسوده و غیرمقاوم است .


علی اصغری
مدیر بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان بوئین میاندشت درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری ایمنا اظهار کرد :حدود ۷۵ درصد از واحدهای مسکونی روستایی در این شهرستان فرسوده و غیرمقاوم است و تاکنون برای دو هزار و 100 واحد مسکونی در روستاهای شهرستان بویین میاندشت سند مالکیت صادر شده است.

 ایشان تصریح کرد: شهرستان بویین میاندشت دارای ۴۰ آبادی است که طرح هادی ۲۵ روستای آن با اختصاص اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد تومان در قالب زیرسازی، آسفالت ریزی و جدولگذاری اجرا شده است.

وی با بیان اینکه حدود ۷۵ درصد از واحدهای مسکونی روستایی این شهرستان فرسوده است، افزود: بعضی از واحدهای مسکونی روستاهای این شهرستان که جدیدالأحداث هستند نیز در برابر زلزله غیرمقاوم است.

اصغری از افزایش تسهیلات مسکن روستایی از ۲۵ به ۴۰ میلیون تومان خبر داد و گفت: از سال ۸۴ تاکنون در این شهرستان یک هزار و ۵۰۰ فقره تسهیلات برای ساخت مسکن روستایی پرداخت شده است.

 

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
نماينده ولي فقيه روابط عمومي شركتهاي تابعه شهرستانها معاونتها معرفي بنياد اخبار

 

                        

Copyright (c) 1398/05/02 www.bonyadmaskan-isf.ir
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا