بازديد هاتعداد بازديد كننده ها
بازديد امروز592
بازديد ديروز979

     

 

 

 

 

 

 

 

        

 

      

 

لینک کانال ارتباطی در پیام رسان داخلی سروش

 

 

 

 

 

 

 

97/12/15

امضای تفاهم‌نامه مشارکت در احداث 150 واحدمسکونی در قالب محله سازی در شهر جدید مجلسی


به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان تفاهم‌نامه مشارکت در احداث 150 واحد مسکونی در قالب محله سازی شهر جدید مجلسی به امضاءرسید.

 

تفاهم‌نامه مشارکت در احداث 150 واحد مسکونی در قالب محله سازی شهر جدید مجلسی با حضور دکتر طاهرخانی-معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور، مهندس زهرا سعیدی-نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، و مهندس غلامی-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، مهندس امیرخانی-مدیر کل راه و شهرسازی استان، مهندس خانی-مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و جمعی از مسئولین در محل دفتر مهندس مجیدی-مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید مجلسی به امضای طرفین رسید.

مهندس خانی-مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان در حاشیه این مراسم اظهار داشت: امروز تفاهم نامه ساخت 150 واحد مسکونی در شهر جدید مجلسی به امضای شرکت عمران  و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان رسید.

ایشان تصریح کرد: این تفاهم نامه عبارت است از همکاری و مشارکت در پیشبرد احداث 150 واحد مسکونی در راستای اجرایی شدن سهمیه احداث 2500 واحد مسکن در محله های شهر جدید مجلسی که به صورت مشارکت در ساخت و محله سازی می باشد.

مهندس خانی افزود: در این تفاهم نامه شرکت عمران متعهد می گردد اطلاعات پایه پروژه  که واگذاری آن به تایید هیئت مدیره شرکت رسیده است را ظرف مدت 30 روز به سرمایه گذار ارائه نماید و بنیاد مسکن بر اساس روش خود اظهاری ضمن مطالعه مفاد دستورالعمل ارزیابی کیفی مشارکت اعلام می نماید که توان کافی و لازم برای شراکت در پروژه را دارا بوده و پس از انعقاد قرار داد مشارکت، بنیاد مسکن حداکثر توان مالی و فنی خود را برای پیشبرد پروژه بکار می گیرد.

همچنین ایشان درحاشیه افتتاح و بهره ‌برداری از پروژه‌ های عمرانی شهر جدید مجلسی مبارکه در جمع خبرنگاران افزود: بر اساس قانون تکلیف برنامه و بودجه ، باید سالانه 200 هزار مسکن روستایی در کشور احداث شود.

وی اظهارداشت : ساخت مسکن روستایی توسط بنیاد مسکن از سال 84 تاکنون ادامه دارد و در سال جاری هشت هزار واحد به بانک ها معرفی شدند که از این تعداد کار ساخت حدود چهار هزار واحد شروع شد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان تصریح کرد : یک هزار و 300 واحد هم در بخش مسکن شهری در برنامه سال 97 این بنیاد قرار داشت که در حال اجراست.

وی اضافه کرد: عملیات ساخت حدود سه هزار واحد مسکونی از واحدهای مسکونی نیمه تمام و باقیمانده از سالهای گذشته نیز در سال جاری ادامه پیدا کرده است.

مهندس خانی با بیان این که ساخت یکصد هزار واحد مسکونی در شهرهای زیر 25 هزار نفر وظیفه بنیاد مسکن است،

 تصریح کرد: بر اساس برنامه در قالب قراردادی یک هزار و 350 واحد را به نتیجه رسیدیم و یک هزار واحد در شاهین شهر و 350 واحد در شهرضا احداث خواهیم کرد.

وی بیان کرد: در قالب مشارکت در ساخت 200 هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید هم قراردادی با شهرهای جدید بهارستان و مجلسی منعقد کردیم که یک هزار و 200 واحد را در شهر بهارستان و یکصد و پنجاه واحد را در شهر مجلسی احداث خواهیم کرد.

 

 

 

 

 

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
نماينده ولي فقيه روابط عمومي شركتهاي تابعه شهرستانها معاونتها معرفي بنياد اخبار

 

                        

Copyright (c) 1398/06/01 www.bonyadmaskan-isf.ir
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا