بازديد هاتعداد بازديد كننده ها
بازديد امروز57
بازديد ديروز1190

 

 

 

 

 

 

        

 

      

 

     

لینک کانال ارتباطی در پیام رسان داخلی سروش

 

 

 

 

 

 

 

97/10/15

پیشرفت بالای 60درصد واحدهای احداثی در منطقه شهر سر پل ذهاب


به گزارش روابط عمومی ستادمعین بازسازی بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان –مستقر درشهرسرپل ذهاب مهندس دیمویی-رئیس ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان ازپیشرفت بالای 60درصدی واحدهای احداثی در منطقه زلزله زده شهر سر پل ذهاب خبر داد .

مهندس دیمویی با اشاره به پیشرفت فیزیکی بالای 60درصد روند بازسازی واحدهای احداثی اظهار داشت:تعداد 3 هزار و 410 فقره تسهیلات احداثی(مسکونی،تجاری، پیلوت، زیرزمین و...) به بانک‌های عامل معرفی شده که از این تعداد 3هزار و 142 فقره منجر به انعقاد قرار داد شده است.

ایشان تصریح کرد: در حال حاضر در منطقه نظارتی ستاد معین اصفهان تعداد 3 هزار و 305 واحد آواربرداری و پی کنی به صورت رایگان انجام شده و تعداد 2 هزار و 946 مورد آرماتوربندی اجرا شده است.

رئیس ستاد معین بازسازی اصفهان مستقر در سرپل ذهاب افزود: از تعداد 2 هزار و 194 واحد که در مرحله اسکلت می باشند، تعداد یک هزار و 768 واحد عملیات اجرای سقف انجام شده است.

مهندس دیمویی خاطرنشان کرد: از این میزان حجم عملیات صورت گرفته در منطقه نظارتی ستاد بازسازی اصفهان در سرپل ذهاب، تعداد 738 واحد عملیات گچ و خاک انجام شده و 204 واحد به بهره برداری رسیده است.

ایشان در رابطه با پروژه مسکن مهر شهید شیرودی سرپل ذهاب اظهار داشت: امید است در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شاهد بهره برداری بیش از چهل واحد مسکونی در مجموعه مسکن مهر شهید شیرودی سرپل ذهاب باشیم.

 

 

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
نماينده ولي فقيه روابط عمومي شركتهاي تابعه شهرستانها معاونتها معرفي بنياد اخبار

 

                        

Copyright (c) 1398/04/05 www.bonyadmaskan-isf.ir
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا