بازديد هاتعداد بازديد كننده ها
بازديد امروز50
بازديد ديروز1190

 

 

 

 

 

 

        

 

      

 

     

لینک کانال ارتباطی در پیام رسان داخلی سروش

 

 

 

 

 

 

 

97/10/13

دیدار مهندس مهدیان ––معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور بااستانداراصفهان


به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان مهندس عزیزاله مهدیان-معاون بازسازی و مسکن روستایی باحضور در دفتر دکتررضایی –استاندار اصفهان پیرامون حوزه مسکن روستایی دیدار و گفتگو کرد .

این دیدارکه با حضور مهندس مهدیان- معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور،مهندس جودی-مدیر کل بازسازی دفتر مرکزی ، مهندس سهرابی-مدیر کل دفتر مسکن روستایی دفتر مرکزی، مهندس قوی بیان-معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان  همراه بود،استاندار اصفهان درخصوص عملکرد بانکهای عامل در اعطای تسهیلات بهسازی مسکن روستایی خطاب به مدیران عامل بانک ها اظهارداشت: بانک ها باید همکاری مجدانه ای را در خصوص بازسازی مسکن روستایی داشته باشند و نباید حق مردم اصفهان به دلیل عدم همکاری بانک ها تضییع شود.

دکتر عباس رضایی تصریح کرد: استان اصفهان در برخی از شاخص ها از جمله مسکن روستایی و احیای بافت فرسوده رتبه ی خوبی را در کشور ندارد.

 ایشان خواستار حمایت همه جانبه بنیاد مسکن بویژه مساعدت از حساب ۱۰۰ حضرت امام(ره) شد و افزود: با توجه به شرایط خاص اصفهان باید پیگیری لازم در این خصوص صورت گیرد.

وی با تاکید بر اینکه بانک ها باید همکاری مجدانه ای در این خصوص داشته باشند، افزود: نباید حق مردم اصفهان به دلیل عدم همکاری بانک ها تضییع شود.

عباس رضایی با تاکید بر اینکه باید به شرق اصفهان تسهیلات ویژه ای اختصاص یابد، افزود: با توجه به مشکلات عدیده ی شرق اصفهان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی باید برنامه های ویژه ای را در خصوص مسکن برای این منطقه داشته باشد.

مهندس مهدیان، معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور نیز در این دیدار اظهارداشت: استان اصفهان جزو استان هایی است که در شاخص های مختلف رده های بالایی را به خود اختصاص داده است و در بازسازی مناطق زلزله زده در استان کرمانشاه نیز نقش مهمی را بر عهده داشته است و استانی محوری در این خصوص بوده است.

وی با بیان اینکه استان اصفهان در بازسازی و مسکن روستایی موفق عمل نکرده است، افزود: یکی از دلایل این امر سختگیری های بانک های این استان است که باید از آن ها خواسته شود که در پرداخت تسهیلات روستایی مساعدت بیشتری داشته باشند.

مهدیان خاطرنشان کرد: در جهت تامین مسکن اقشار کم درآمد شهری بشرط تامین زمین در سطح شهر، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آمادگی ساخت مسکن با کیفیت و قیمت مناسب را دارد.

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با بیان اینکه این بنیاد آمادگی کامل را در مقاوم سازی مسکن روستایی دارد، افزود: علیرغم اینکه در خصوص مسکن روستایی اقدامات چشمگیری صورت نگرفته است ولی در عمران روستایی اقدامات خوبی را شاهد بوده ایم.

 

 

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
نماينده ولي فقيه روابط عمومي شركتهاي تابعه شهرستانها معاونتها معرفي بنياد اخبار

 

                        

Copyright (c) 1398/04/05 www.bonyadmaskan-isf.ir
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا