بازديد هاتعداد بازديد كننده ها
بازديد امروز683
بازديد ديروز758

 

 

 

 

 

 

        

 

      

 

     

لینک کانال ارتباطی در پیام رسان داخلی سروش

 

 

 

 

 

 

 

97/09/14

تشکیل جلسه بررسی مشکلات شهرستان چادگان


به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان، جلسه بررسی مشکلات شهرستان چادگان در محل سالن جلسات اداره کل تشکیل گردید. این جلسه با حضور مهندس خانی-مدیر کل،مهندس قوی بیان-معاون بازسازی و مسکن روستایی و مهندس رئوف-کارشناس مسئول امور فنی و تهیه طرحها باتفاق مهندس استوار-فرماندار و مهندس علوی-بخشدار مرکزی شهرستان چادگان با موضوع بررسی برخی از موارد بازنگری و اجرای طرح هادی در سطح روستاهای شهرستان چادگان تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان، جلسه بررسی مشکلات شهرستان چادگان در محل سالن جلسات اداره کل تشکیل گردید.

این جلسه با حضور مهندس خانی-مدیر کل،مهندس قوی بیان-معاون بازسازی و مسکن روستایی و مهندس رئوف-کارشناس مسئول امور فنی و تهیه طرحها باتفاق مهندس استوار-فرماندار و مهندس علوی-بخشدار مرکزی شهرستان چادگان با موضوع بررسی برخی از موارد بازنگری و اجرای طرح هادی در سطح روستاهای شهرستان چادگان  تشکیل گردید.

در ابتدای جلسه مهندس خانی-مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان با بیان خاطرات و تجربیات حضور در بازسازیهای انجام شده در مناطق زلزله زده کشور، خواستار نگاه ویژه به امر ساخت و ساز اصولی در سطح شهرها و روستاهای استان شدند.

ایشان با اشاره به مباحث مطرح شده در 22ومین جلسه کارگروه تخصصی تامین مسکن استان افزود: مجددا تاکید می گردد بر ضرورت اطلاع رسانی و بالا بردن سطح آگاهی مردم عزیز مبنی بر ساخت و ساز اصولی تدابیر ویژه ای اندیشیده شود.

مهندس استوار-فرماندار شهرستان چادگان با اشاره به اجرای طرحهای هادی در سطح روستاها افزود: عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سطح روستاها و اجرای طرحهای هادی قابل تقدیر بوده و درخواست می گردد در زمینه الحاقیات اراضی روستایی در شهرستان چادگان همکاری بیشتری صورت پذیرد.

مهندس علوی-بخشدار مرکزی چادگان نیز با اشاره به اجرای آسفالت معابرروستایی در سطح روستاهای این شهر تصریح کرد: سهمیه قیر تخصیص داده شده جهت سالجاری کفاف انجام و اجرای تمام پروژه های روستایی را نمی دهد و خواستار تجدید نظر و افزایش سهمیه قیر شهرستان شدند.

در ادامه پیرامون مواردی شامل تغیرکاربری اراضی، انتقال سند، اجرای طرح هادی و پرداخت تسهیلات ویژه بهسازی در روستاهای بخش مرکزی بحث و تبادل نظر گردید.

 

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
نماينده ولي فقيه روابط عمومي شركتهاي تابعه شهرستانها معاونتها معرفي بنياد اخبار

 

                        

Copyright (c) 1398/02/01 www.bonyadmaskan-isf.ir
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا