بازديد هاتعداد بازديد كننده ها
بازديد امروز29
بازديد ديروز953

     

 

 

 

 

 

 

 

        

 

      

 

لینک کانال ارتباطی در پیام رسان داخلی سروش

 

 

 

 

 

 

 

98/05/16

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان در پیامی فرارسیدن ۱۷ مرداد و روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و تمام فعالان این عرصه را تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان ، غلامحسین خانی، مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان ، با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

ن و القلم و مایسطرون

جان   نباشد  جز  خبر  در  آزمون         هر که  را افزون خبر جانش فزون

اقتضای جان چو ای دل آگهی است       هر که آگه تر بود جانش  قوی است

خبر نگار محترم

سلام علیکم

هفدهم مردادماه روز بزرگ و سترگ خبرنگار به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی نامگذاری شده است؛ این روز فرصت مغتنمی است که از زحمات بی دریغ اصحاب قلم تشکر و قدردانی شود. این روز شکوهمند را که روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم است به جنابعالی و  همه خبرنگاران ، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض می نمایم. این روز، یادآور حماسه آفرینی های آن هایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند .

شما مجاهدین عرصه رسانه از طریق "اطلاعات دقیق و وثیق همسو با وجدان اخلاقی و شرافت حرفه‌ای" به ارائه تصویرعینی از واقعیت تلاش می‌کنید و یاریگر ما در رسیدن به اهداف مثبت هستید و با نقدهای منصفانه و کارشناسانه، نقاط قوت و ضعف را یادآور می‌شوید.

به عنوان یکی از خادمین مردم شهید پرور شهر اصفهان  مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاش خستگی ناپذیر خبرنگاران، به ویژه خبرنگاران استان اصفهان  که در انعکاس اخبار و دست آوردهای بنياد مسكن انقلاب اسلامي علی الخصوص در بازسازی مناطق زلزله زده سرپل ذهاب استان کرمانشاه و سیل زده پلدختر استان لرستان سعی فراوان داشته اند، اعلام می دارم و دست همه اصحاب قلم را برای ادامه همکاری های رسانه ای به گرمی می فشارم.

 

غلامحسین خانی

مدیر کل

17مرداد1398

 

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
نماينده ولي فقيه روابط عمومي شركتهاي تابعه شهرستانها معاونتها معرفي بنياد اخبار

 

                        

Copyright (c) 1398/08/23 www.bonyadmaskan-isf.ir
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا