بازديد هاتعداد بازديد كننده ها
بازديد امروز234
بازديد ديروز649

 

 

 

 

 

 

        

 

      

 

     

لینک کانال ارتباطی در پیام رسان داخلی سروش

 

 

 

 

 

 

 

97/03/01

تعداد 6 تیم والیبال در سطح استان در اولین دوره مسابقات یادواره شهدای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان حضور دارند؛


به گزارش روابط عمومي بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان اصفهان، اولین دوره از مسابقات والیبال جام رمضان، یادواره شهدای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان در سالن شماره یک مجموعه فرهنگی ورزشی شهید مطهری اصفهان کلید خورد.

ناصر دادخواه، مسئول امور رفاه و ورزش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان نیز در این آئین با اشاره به اینکه توجه به امر ورزش طی دو دهه گذشته در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور مورد توجه قرار گرفته است، اظهار داشت: در این بازه زمانی توانسته‌ایم تیم‌های ورزشی خوبی را در رشته‌های فوتسال، تنیس روی میز و والیبال به لیگ دسته اول و دوم کشور معرفی کنیم.

دادخواه اضافه کرد: در این دوره از مسابقات نمایندگانی از شهرستانهای اصفهان، لنجان، برخوار، نجف اباد، گلپایگان، خوانسار و تیران و کرون در قالب 6 تیم در دو گروه 3تیمی به صورت دوره ای رقابت می نمایند.

مسئول رفاه و ورزش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان هدف از برگزاری این مسابقات را توجه به سلامت وارتقای کارایی کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور دانست و ابراز داشت: با اجرای این طرح سلامتی کارکنان تضمین و ارتقای سطح کاری را نیز مشاهده کرده‌ایم.

وی در خصوص سطح مسابقات ابراز داشت: این مسابقات در سطح نسبتا بالایی قرار دارد که در طول بازیها نسبت به شناسایی بازیکنان برتر و انتخاب جهت تیم والیبال استان اقدام می گردد.

وی با بیان اینکه برگزاری این مسابقات در واقع نوعی همایش تبادل تجربیات بین کارشناسان و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است، افزود:  از این رو اقداماتی را در خصوص ایجاد تنوع برای رشته‌های ورزشی همچون کوهنوردی، پیاده روی، دوچرخه سواری، شنا و ... در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در دستور کار داریم.

گفتنی است اولین دوره از مسابقات والیبال جام رمضان، یادواره شهدای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان از اول خرداد ماه به صورت دوره ای برگزار می‌شود. فینال این مسابقات بعد از عید سعید فطر برگزار و از تیم های برتر تجلیل به عمل خواهد آمد.
نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
نماينده ولي فقيه روابط عمومي شركتهاي تابعه شهرستانها معاونتها معرفي بنياد اخبار

 

                        

Copyright (c) 1397/11/01 www.bonyadmaskan-isf.ir
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا